Veľkoobchod

Spolupráca

Ste vlastníkom predajne alebo e-shopu a máte záujem o rozšírenie svojho sortimentu?

Naším veľkochovom vieme spoľahlivo zabezpečiť pravidelnú dodávku produktov prezentovaných na tomto e-shope vo väčšom množstve a za zvýhodnene ceny. Buďte inovatívny, kontaktujte nás ešte dnes a posuňte svoj biznis na vyššiu úroveň!

Staňme sa partnermi

Živý hmyz pre veľkoodberateľov

Pre distribútorov živého hmyzu, alebo zoologické záhrady je možný osobný odber priamo na našej farme v Bratislave.

Živý hmyz exportujeme vo vymeniteľných prepravkách - 2 kg živého hmyzu na jednu vymeniteľnú prepravku.

Pre veľkoodberateľov, ktorým osobný odber v Bratislave nevyhovuje, vieme zabezpečiť pravidelnú dodávku živého hmyzu pomocou špeciálneho balíka určeného na prepravu hmyzu, zaslaného Slovenskou poštou – max 7 kg živého hmyzu na jeden balík.

Hmyzie hnojivo pre veľkoodberateľov

Pre veľkoodberateľov, ktorí chcú rozšíriť svoj sortiment o organické hnojivo z hmyzieho trusu, je možný osobný odber priamo na našej farme v Bratislave.

Organické hnojivo exportujeme v polypropylénových vreciach, označených výrobnou šaržou – 20 kg organického hmyzieho hnojiva na jedno vrece.

Tento nový a trhom žiadaný druh organického hnojiva môžete vďaka tomu predávať poď vlastnou značkou.

Prečo Hmyzomlsky

Hmyzomlsky sú inovatívna farmu kŕmneho hmyzu. Ako prví na Slovensku spĺňame všetky legislatívne požiadavky na výrobu a predaj živého hmyzu a organického hmyzieho hnojiva.

  • Disponujeme všetkými legislatívnymi požiadavkami na výrobu a predaj živého hmyzu a organického hnojiva z chovu hmyzu.
  • Konkrétnu cenovú ponuku pre veľkoodberateľov poskytneme na vyžiadanie.

Spolupráca pri vede a výskume

Téma jedlého hmyzu patrí medzi najdynamickejšie rozvíjajúce sa oblasti udržateľného poľnohospodárstva. Medzinárodná potravinárska a poľnohospodárska organizácia FAO odhaduje, že svetová populácia narastie do roku 2050 približne 9 miliárd ľudí, pričom nároky na potraviny v roku 2050 budú približne o 70 až 100% vyššie ako sú v súčasnosti.

Hľadanie nových alternatívnych potravných zdrojov preto patrí k hlavným imperatívom a výzvam pre poľnohospodársku vedu a výskum posledných rokov. Naša spoločnosť Scientica, s.r.o. je zaradená do databázy oprávnených riešiteľov inovačných projektov MH SR a SIEA. Sme otvorení vedeckej obci, ako aj súkromným subjektom v spolupráci pri vede a výskume.

Partnerstvo s Hmyzomlskami!

Vážime si silné a trvalé obchodné vzťahy. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o možnostiach partnerstva, neváhajte nás kontaktovať!

0903 234 249 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
peter@scientica.sk

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: